KALYON NAKLİYAT

KALYON Nakliyat hizmetleri sektöründe 10 yıldır hizmet veren firmamız siz müşterilerimizin sürekli tercih ettiği KALYON Nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz.En kaliteli en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri KALYON nakliyat ailemize dahil etmek bizim en hasas olduğumuz iş politikalarımızdadır.

2011 yılından günümüze en iyi nakliyat hizmetini sunan şirketimiz KALYON Nakliyat adı altında evden eve nakliyat ve eşya depolama ve diğer ihtiyacınız olan taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. KALYON Nakliyat bir çok taklite maruz kalmaktadır.Bu nedenle şirketimiz tamamen KALYON evden eve nakliyat çerçevesinde hizmet vermektedir.

Gerçek Kalyon Nakliyat’ı Nasıl Ayırt Edebilirsiniz ?

K3 Belgesi olan şirket konumunda bulunan ve taşımacılık belgeleri tam olan şirketlere verilir..Açık adreslerinde inceleme yapıp şirket kimlik bilgilerinden bilgi isteyiniz

Nakliyat Firmaları arasında uzun yıllar boyunca sektörde yer alan KALYON Nakliye firmamız, sektöre ait tüm iş kollarında aktif olarak hizmet sunmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışını işimizin tüm detaylarına yansıtmakla birlikte, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bu amaç ile sizlere en kaliteli hizmeti, ekonomik fiyatlara sunma gayreti içerisindeyiz. Nakliyat işi denildiğinde parça eşya taşımacılığı pek akla gelmediği için genellikle ambar taşımacılığına uygun eşyalar ambar nakliyatı olarak taşınmaktadır. Ancak  gerek sağlıklı taşınma koşullarının bulunmadığı ve zamanında teslimat konusunda sıkıntıların yaşandığı bilinmektedir. Mert nakliyat firması olarak her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız ve sektörümüze ait tüm alanlarda profesyonel olarak hizmet vermemiz neticesinde, parça eşya taşımacılığında da siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız. Eşyanızın cinsi ve boyutu her ne olursa olsun, yasal zeminde taşınması gereken tüm eşyaları şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti kapsamında taşımaktayız.

Call Now ButtonHemen Teklif alın.